Wanda Woźniak

This was published in the following publications on 19.08.2009:
Dziennik Bałtycki

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci...” W. Szymborska To ONA uczyła nas jak służyć ludziom, którym los odebrał najlepszą wartość życia-zdrowie. Niedzielne popołudnie 16 sierpnia 2009 r. przyniosło smutną wiadomość o śmierci naszej kochanej Profesor mgr Wandy Woźniak Urodziła się po to, by opiekować się drugim człowiekiem. Odeszła od nas nasza druga Mama, Człowiek o wielkim sercu, oddana bliskim i Ojczyźnie. Dziękujemy Ci za wszystko, co nam dałaś. Uczennice kl. V B rocznik 1970-1975 Liceum Medyczne w Gdyni Pusto, smutno, żal. Córce Ani i Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Beach

Z powodu śmierci wieloletniej nauczycielki Wandy Woźniak szczere wyrazy współczucia i otuchy Rodzinie składają pracownicy i emeryci Wojewódzkiego Zespołu Szkól Policealnych w Gdyni

Z żalem zawiadamiamy, że 16 sierpnia 2009 r. odeszła do Pana nasza ukochana Mama, Babcia i Prababcia śp. Wanda Woźniak Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 21 sierpnia 2009 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdyni Chwarznie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni. Pogrążona w smutku rodzina. Zamiast przynoszenia kwiatów serdecznie prosimy o wsparcie Gdyńskiego Hospicjum.

Pragniemy gorąco podziękować Dyrekcji i Pracownikom Gdyńskiego Hospicjum, a w szczególności Panu Tomaszowi Syrek za serdeczne wsparcie i fachową pomoc przy opiece nad naszą Mamą, Babcią i Prababcią śp. Wandą Woźniak Córka Anna z rodziną

Rodzina śp. Wandy Woźniak składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych naszej Ukochanej Mamy, Babci i Prababci.

,,Życie - życie każdego z nas- musi opierać się na miłości’’ Jan Paweł II Pielęgniarki i Położne Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku z wielkim żalem żegnają śp. Wandę Woźniak Wybitną pielęgniarkę, niedoścignioną w swojej profesji nauczycielkę wielu pokoleń pielęgniarek. Odznaczoną Międzynarodowym Medalem im. Florencji Nightingale. Uczestniczkę Powstania Warszawskiego, ale przede wszystkim pełną życia, niezwykle pogodną i życzliwą osobę, napełnioną miłością do drugiego człowieka. Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku mgr Danuta Adamczyk-Wiśniewska oraz pielęgniarki i położne

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

kuba dziamski


12yrs

End of content

No more pages to load