Dn 15 02 2
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2011
Gazeta Współczesna
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2011
Gazeta Współczesna
Dn. 15.02.2011 r. odeszła od nas opatrzona świetymi sakramentami nasz najukochańsza Żona, Mama, Babcia, siostra, ciocia, szwagierka i przyjaciółka JADWIGA TOMASZEWSKA Nabożeństwo żałobne odbedzie sie 18.02.2011 r. o godz. 12.00 w kościele w sanktuarium p.w. Świetego Antoniego Padewskiego w Ostrołece. Po czym zostanie odprawiony pogrzen na cemntarzu miejskim przy ul. Krańcowej 1 w Ostrołece O czy zawiadamiają pogrążeni w bólu mąż, syn, synowa, wnuki, rodzina i przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Żegnaj- koleżanki rocznik1973
15 l
15 l
żegnaj Jagodo J.Malinowska
15 l