Dn 15 02 2
This was published in the following publications on 17.02.2011:
Gazeta Współczesna
This was published in the following publications on 17.02.2011:
Gazeta Współczesna
Dn. 15.02.2011 r. odeszła od nas opatrzona świetymi sakramentami nasz najukochańsza Żona, Mama, Babcia, siostra, ciocia, szwagierka i przyjaciółka JADWIGA TOMASZEWSKA Nabożeństwo żałobne odbedzie sie 18.02.2011 r. o godz. 12.00 w kościele w sanktuarium p.w. Świetego Antoniego Padewskiego w Ostrołece. Po czym zostanie odprawiony pogrzen na cemntarzu miejskim przy ul. Krańcowej 1 w Ostrołece O czy zawiadamiają pogrążeni w bólu mąż, syn, synowa, wnuki, rodzina i przyjaciele
End of content
No more pages to load
Żegnaj- koleżanki rocznik1973
15yrs
15yrs
żegnaj Jagodo J.Malinowska
15yrs