Dn 15 02 2

This was published in the following publications on 17.02.2011:
Gazeta Współczesna

Dn. 15.02.2011 r. odeszła od nas opatrzona świetymi sakramentami nasz najukochańsza Żona, Mama, Babcia, siostra, ciocia, szwagierka i przyjaciółka JADWIGA TOMASZEWSKA Nabożeństwo żałobne odbedzie sie 18.02.2011 r. o godz. 12.00 w kościele w sanktuarium p.w. Świetego Antoniego Padewskiego w Ostrołece. Po czym zostanie odprawiony pogrzen na cemntarzu miejskim przy ul. Krańcowej 1 w Ostrołece O czy zawiadamiają pogrążeni w bólu mąż, syn, synowa, wnuki, rodzina i przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Żegnaj- koleżanki rocznik1973


15yrs

Image chosen by user
<p>pożegnanie</p> <p>Nie dawno widziałyśmy się na spotkaniu klasowym. Jagoda jak zawsze pełna werwy, humoru i niegasnącego uśmiechu.</p> <p>Nic nie zapowiadało,że widzimy się po raz ostatni. A jednak los sprawił,że stało się inaczej.</p> <p>Trudno wyrazić słowami co skrywa ludzkie serce w takiej sytuacji. Tylko wiara może przynieść zrozumienie i utulić w bólu.</p> <p>Przykro mi, że nie mogłam uczestniczyć w pogrzebie. SPOCZYWAJ W POKOJU JAGODO</p> <p>z wielkim żalem -J.Malinowska</p>


15yrs

Image chosen by user

żegnaj Jagodo J.Malinowska


15yrs

End of content

No more pages to load