Stanisław Janyga
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2025
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2025
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 13.02.2025 r. odszedł
Stanisław Janyga
były Wiceprezes Zarządu Spółdzielni, Główny Księgowy, wieloletni Członek Spółdzielni, uhonorowany wieloma odznaczeniami. Zawsze oddany idei Spółdzielczości.
Rodzinie oraz Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Pracownicy i Członkowie "Społem" Gastronomicznej Spółdzielni Spożywców w Poznaniu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia