Tomasz Krynicki
This was published in the following publications on 23.09.2024:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 23.09.2024:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 19 września 2024 roku odszedł
dr med.
Tomasz Krynicki
Lekarz
specjalista pediatrii i nefrologii dziecięcej
w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera UM w Poznaniu,
Pozostanie w naszej pamięci
jako Lekarz oddany pacjentom,
serdeczny Współpracownik,
Człowiek o ogromnej wrażliwości
na potrzeby innych.
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja Szpitala
wraz z pracownikami
,,Są chwile i ludzie, których się nie zapomina”
W dniu 19 września 2024 roku
odszedł nagle nasz ukochany Mąż i Tato,
lekarz, doktor nauk medycznych.
Człowiek o wielkim sercu i wielu talentach.
Jesteśmy wdzięczni za
Twoją obecność, miłość i troskę.
Tomasz Krynicki
lat 63
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
26.09.2024 o godz. 11:00
w Parafii Księży Zmartwychwstańców
pw. Imienia Maryi przy ul. Santockiej 15 w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
26.09.2024 o godz. 12:00
na Cmentarzu Parafialnym Parafii
pw. Imienia Maryi przy ulicy Braniewskiej.
Pogrążeni w smutku
Żona i Syn
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr med.
Tomasza Krynickiego
wspaniałego lekarza i człowieka
Składamy najszczersze wyrazy współczucia i otuchy
Rodzinie oraz Bliskim
Lekarze, pielęgniarki i współpracownicy
Kliniki Kardiologii Dziecięcej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ś+p
drTomasz Krynicki
Tomku,
„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania,
tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić,
tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
(ks. J. Twardowski)
Doroto, Michale,
Tomek był wybitnym lekarzem,
całym sercem oddanym swym małym pacjentom,
skromnym i dobrym człowiekiem, przyjacielem.
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie.
Nie da się więc człowieka zamknąć
w granicach jego narodzin i śmierci,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość”
(A. Kępiński)
I tak jak w piosence Maryli Rodowicz,
której Tomek był najwierniejszym fanem:
„Ale to już było i nie wróci więcej, i choć tyle się zdarzyło,
to do przodu wciąż wyrywa głupie serce”,
choć moje serce też będzie gnać do przodu,
na zawsze w nim pozostanie wspomnienie o Tomku.
Całym sercem jestem z Wami
Aldona Siwińska
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Doktora
Tomasza Krynickiego
wieloletniego lekarza Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia. Jego profesjonalizm, serdeczność i oddanie pozostaną na zawsze w naszej pamięci.
Kierownik oraz zespół Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
End of content
No more pages to load
Piotr
1yr
Ona
1yr
Adrianna pacjentka
1yr
Lukasz
1yr
Katarzyna Stefaniak
1yr
Karol
1yr
Mama Hani
1yr
GRAŻYNA JARZĄBEK-BIELECKA Z RODZINĄ
1yr
Jerzy
1yr
Anna Stromczyńska
1yr
Maria Woźniak koleżanka z klasy
1yr
Marysia
1yr
Agnieszka
1yr
Barbara
1yr
Barbara
1yr