Wiesława Cichocka - Zimpel z domu Kuik

This was published in the following publications on 12.12.2025:
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem i poczuciem głębokiej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 6 grudnia 2025 roku.
ś+p
Wiesławy
Cichockiej-Zimpel
z domu Kuik
naszej drogiej Koleżanki z ławy szkolnej,
Przewodniczącej klasy, a przede wszystkim
– bliskiej nam sercem Przyjaciółki.
Wiesia pozostanie w naszej pamięci jako Osoba
o niezwykłej wrażliwości, talentach i pięknie ducha.
Potrafiła dostrzegać to, co ważne i ludzkie;
niosła dobro, życzliwość i ciepły uśmiech,
którym obdarzała wszystkich wokół.
Jej pasja, artystyczna osobowość,
otwartość na ludzi i ich sprawy tworzyły atmosferę,
której nie da się zapomnieć.
Wspominamy lata spędzone razem – śmiech, rozmowy, spotkania i wspólne chwile,
które na trwałe zapisały się w naszej pamięci.
Odeszła Osoba wyjątkowa, a ślad, jaki pozostawiła
w naszych sercach, będzie z nami na zawsze.
Rodzinie Zmarłej – Mężowi, Synowi
oraz wszystkim Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia,
łącząc się z Wami w bólu i żalu.
Niech świadomość, jak bardzo była ceniona i kochana, stanie się choć odrobiną ukojenia w tym trudnym czasie.
„Światłość wiekuista niechaj Jej świeci”
Przyjaciele
Klasa IV G – matura 1974
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
„Ludzie przychodzą,ludzie odchodzą . Wiemy o tym, ale za każdym razem , gdy się to zdarza , jesteśmy zaskoczeni .To jedyna rzecz w naszej egzystencji , której możemy być pewni., ale często łamie nam SERCE”.♥️KOCHANA Wiesiu, NA ZAWSZE W SERCU♥️, pięknych wspomnieniach i pamięci .

Ania S-R


6mos

End of content

No more pages to load