Ida Małgorzata Sofocleous Rudiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2021
Gazeta Lubuska

„Nigdy dla nikogo z nas nie umarłaś naprawdę, będziesz żyć zawsze w naszych myślach
i rozdartych sercach, bo Ty żyłaś prawdziwie.”
Z bólem zawiadamiamy,
że 21 maja 2021 roku odeszła od nas
moja kochana Córka i Siostra

ś+p
Ida Małgorzata Sofocleous-Rudiak

Pogrążone w żałobie

Mama z córką

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

protxx


5 l

Szczere wyrazy współczucia dla dalej rodziny z powodu tak wielkiej straty tak wspaniałej kobiety jak Ida, miałam okazję poznać osobiście tak cudowną mądra kobietę, teraz tam u góry czeka na nas wszystkich ...

Małgosia. D.


5 l

Ida! Oj zadziało się, Ty nie odeszłaś ... przeniosłaś się tylko do innej przestrzeni. Dla mnie to zaszczyt, że Cię znam ... tyle chciałabym Ci powiedzieć Ida

Kaś


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ida...❤️ Byłaś jedną z najpiękniejszych istot, jakie stanęły na mojej drodze. Wspaniałym nauczycielem, mentorem i najlepszym człowiekiem, na jakiego może trafić uczeń niewierzący w swoje umiejętności. 12 lat temu, kiedy rozchodziły się nasze drogi powiedziałaś mi: "just remember, life is what u make of it". Obiecuję, będę niosła to hasło dalej, a Ty już zawsze będziesz dla mnie wzorem nauczyciela idealnego ❤️

Daria


5 l

Jest mi niezmiernie przykro , mimo iż znałam P. Idę jedynie wirtualnie , to czułam do Niej ogromne przywiązanie, serce pękło mi gdy dowiedziałam się o Jej śmierci, nigdy o Niej nie zapomnę . Cześć Jej pamięci [*]

Vikxia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MOJE KONDOLENCJE

Ewa Blus


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia