Ida Małgorzata Sofocleous Rudiak

This was published in the following publications on 25.05.2021:
Gazeta Lubuska

„Nigdy dla nikogo z nas nie umarłaś naprawdę, będziesz żyć zawsze w naszych myślach
i rozdartych sercach, bo Ty żyłaś prawdziwie.”
Z bólem zawiadamiamy,
że 21 maja 2021 roku odeszła od nas
moja kochana Córka i Siostra

ś+p
Ida Małgorzata Sofocleous-Rudiak

Pogrążone w żałobie

Mama z córką

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

protxx


5yrs

Szczere wyrazy współczucia dla dalej rodziny z powodu tak wielkiej straty tak wspaniałej kobiety jak Ida, miałam okazję poznać osobiście tak cudowną mądra kobietę, teraz tam u góry czeka na nas wszystkich ...

Małgosia. D.


5yrs

Ida! Oj zadziało się, Ty nie odeszłaś ... przeniosłaś się tylko do innej przestrzeni. Dla mnie to zaszczyt, że Cię znam ... tyle chciałabym Ci powiedzieć Ida

Kaś


5yrs

Image chosen by user
Ida...❤️ Byłaś jedną z najpiękniejszych istot, jakie stanęły na mojej drodze. Wspaniałym nauczycielem, mentorem i najlepszym człowiekiem, na jakiego może trafić uczeń niewierzący w swoje umiejętności. 12 lat temu, kiedy rozchodziły się nasze drogi powiedziałaś mi: "just remember, life is what u make of it". Obiecuję, będę niosła to hasło dalej, a Ty już zawsze będziesz dla mnie wzorem nauczyciela idealnego ❤️

Daria


5yrs

Jest mi niezmiernie przykro , mimo iż znałam P. Idę jedynie wirtualnie , to czułam do Niej ogromne przywiązanie, serce pękło mi gdy dowiedziałam się o Jej śmierci, nigdy o Niej nie zapomnę . Cześć Jej pamięci [*]

Vikxia


5yrs

Image chosen by user
MOJE KONDOLENCJE

Ewa Blus


5yrs

End of content

No more pages to load