Tomasz Dyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2022
Głos Wielkopolski

„Gdy umiera lekarz, odchodzi ogrodnik
pielęgnujący kwiaty życia”
Lope de Vega
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że granicę „ciszy serca” przekroczył
dr n. med.
Tomasz Dyk
Zastępca Ordynatora
Oddziału Chirurgii Ogólnej,
Laparoskopowej i Endokrynologicznej,
a następnie
Ordynator
Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu
Arbiter elegantiarum,
dla którego kultura była naturalnym sposobem życia.
Lekarz, który kunszt chirurgiczny
połączył z talentem organizacyjnym,
który podejmując szybkie decyzje operacyjne,
zawsze emanował spokojem,
który był przyjacielem i nauczycielem
młodszych adeptów sztuki medycznej.
Lekarz,
który stał się jedną z ikon „Szpitala w Sercu Miasta”
Tomku…
Byłeś ogrodnikiem pielęgnującym kwiaty życia.
Twoje odejście jest jak rana, lecz rozumiemy,
że teraz pielęgnujesz złamane skrzydła aniołów…
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika


1 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Pacjent


1 r

Andrzej Gorski I am back in Poland and would like to see Mr Tomasz. We did many great things working together in High School in Drezdenko. I just do not belove about "Ksiega kondolencji". gorski2233@yahoo.com

Andrew Gorski


1 r

Wciąż nie mogę uwierzyć , odszedłeś Tomku zbyt szybko . Rodzinie i Bliskim skladam wyrazy glebokiego żalu .

Aldona Ritthaler , Drezdenko ,BRD


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia