Tomasz Dyk
This was published in the following publications on 22.04.2022:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 22.04.2022:
Głos Wielkopolski
„Gdy umiera lekarz, odchodzi ogrodnik
pielęgnujący kwiaty życia”
Lope de Vega
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że granicę „ciszy serca” przekroczył
dr n. med.
Tomasz Dyk
Zastępca Ordynatora
Oddziału Chirurgii Ogólnej,
Laparoskopowej i Endokrynologicznej,
a następnie
Ordynator
Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu
Arbiter elegantiarum,
dla którego kultura była naturalnym sposobem życia.
Lekarz, który kunszt chirurgiczny
połączył z talentem organizacyjnym,
który podejmując szybkie decyzje operacyjne,
zawsze emanował spokojem,
który był przyjacielem i nauczycielem
młodszych adeptów sztuki medycznej.
Lekarz,
który stał się jedną z ikon „Szpitala w Sercu Miasta”
Tomku…
Byłeś ogrodnikiem pielęgnującym kwiaty życia.
Twoje odejście jest jak rana, lecz rozumiemy,
że teraz pielęgnujesz złamane skrzydła aniołów…
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu
End of content
No more pages to load
2h
Pacjent
1yr
Andrew Gorski
1yr
Aldona Ritthaler , Drezdenko ,BRD
2yrs