Mariana Kawalerskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2022
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2022
Gazeta Pomorska
„Przestało bić najlepsze z serc,
tak kochające życie i ludzi”
Wszystkim, którzy byli z nami,
niosąc pomoc podczas bezlitosnej choroby
mojego Męża
ś+p
Mariana
Kawalerskiego
składamy serdeczne podziękowania.
Szczególne wyrazy wdzięczności
kierujemy ku Lekarzom, Pielęgniarkom
oraz pozostałemu Personelowi:
- Oddziału Opieki Paliatywnej - Hospicjum Domowe
- I Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu,
a także Wszystkim, którzy towarzyszyli
w ostatniej drodze mojego Męża.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
P
3 l