Mariana Kawalerskiego
This was published in the following publications on 08.07.2022:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 08.07.2022:
Gazeta Pomorska
„Przestało bić najlepsze z serc,
tak kochające życie i ludzi”
Wszystkim, którzy byli z nami,
niosąc pomoc podczas bezlitosnej choroby
mojego Męża
ś+p
Mariana
Kawalerskiego
składamy serdeczne podziękowania.
Szczególne wyrazy wdzięczności
kierujemy ku Lekarzom, Pielęgniarkom
oraz pozostałemu Personelowi:
- Oddziału Opieki Paliatywnej - Hospicjum Domowe
- I Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu,
a także Wszystkim, którzy towarzyszyli
w ostatniej drodze mojego Męża.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load
P
3yrs