Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2020
ITS
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2020
ITS
Serdeczne podziękowania
za wieloletnią opiekę
nad moim
Mężem
dla całego personelu medycznego
oddziału nefrologii oraz stacji dializ
w skierniewickim szpitalu.
Szczególne słowa podziękowania należą się
dr Edycie Wasilewskiej
oraz dr Zdzisławowi Goździkowi,
na których przez lata choroby mojego Męża
mogliśmy zawsze liczyć.
Helena Wójcik z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia