Serdeczne
This was published in the following publications on 13.11.2020:
ITS
This was published in the following publications on 13.11.2020:
ITS
Serdeczne podziękowania
za wieloletnią opiekę
nad moim
Mężem
dla całego personelu medycznego
oddziału nefrologii oraz stacji dializ
w skierniewickim szpitalu.
Szczególne słowa podziękowania należą się
dr Edycie Wasilewskiej
oraz dr Zdzisławowi Goździkowi,
na których przez lata choroby mojego Męża
mogliśmy zawsze liczyć.
Helena Wójcik z rodziną
End of content
No more pages to load