Jan Gawron

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2021
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,,Każdy człowiek nawet najskromniejszy, pozostawia po sobie ślad,,,, .Tatulku , byłeś skromnym, dobrym człowiekiem. Twój ślad nigdy nie zmyje woda, nigdy nie przysypie piach, nigdy nie przykryją liście. Tato zawsze będziesz obecny wśród nas. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,, Obejmuje cię ból i smutek jeżeli umiera ci bliska osoba i uświadamiasz sobie, że już jej więcej nie zobaczysz,,, . Tatulku nie tak miało być.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,,,Jak cudownie byłoby móc przyprowadzić z powrotem z nieba , kochaną nam osobę ,aby spędzić z nią dzień na ziemi. TYLKO JEDEN DZIEŃ, OSTATNI DZIEŃ RAZEM ...... . Wszystko bym oddała żebyśmy mogli się Tatulku pożegnać. Tak bardzo tęsknię, moje oczy są wciąż mokre od łez. Tatulku, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Wciąż nie mogę uwierzyć Tato że nie ma Cię wśród nas. Mam wrażenie że to głęboki sen, i za chwilę się spotkamy. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nie chcą przestać.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Bardzo, bardzo tęsknimy, a łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech wciąż płonie światełko pamięci Tato dla Ciebie. Zawsze będę pamiętać, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Życie człowieka jest jak płomień Świecy , wystarczy podmuch wiatru, żeby je zgasić ..... . Zawsze będę pamiętać Tatulku, Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,A choć ich życia płomień zgasł, to myśli o nich są ciągle w nas.,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,,Kochany Tato , bardzo za Tobą tęsknię nie w dzień i w nocy myślę o tym, gdzie jesteś.,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. , Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Zawsze będę pamiętać . Tęsknimy bardzo. Tatulku, a łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nigdy nie przestaną.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Wciąż nie mogę uwierzyć że Cię nie ma wśród nas. To takie niesprawiedliwe, bez pożegnania, bez trzymania za rękę, bez spojrzenia. Tatulku, czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju. A moje łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nigdy nie przestaną.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,, Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,,. Tatulku czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Ciemnym wieczorem błysną kolory, od wszystkich blasków prosto do nieba. Tam , gdzie ich dusze już uleciały . Są dziś szczęśliwi, nic im nie trzeba.,,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Tato. ,, Choć dzisiaj nie mogę przytulić się do Ciebie , Wiem , że mnie słyszysz, przebywając w Niebie,, Tatulku, wciąż nie mogę uwierzyć , że nie ma Cię wśród nas, Spoczywaj w Pokoju. Czuwaj nad nami. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną. I nie chcą przestać.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Tato , ,,,Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, tam wszystkich równo chcą doceniać, choć życie śmiercią zakończone , to nie oznacza zapomnienia.,,, Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Nieważne czy rok minął, dzień, miesiąc czy lata, gdy odszedł ktoś na zawsze, to tracisz cząstkę świata. Cóż zostało nam dzisiaj ? Wspomnienia, ten czas te chwile ,to dużo....czy może niewiele? Aż tyle...Czy tylko tyle?,,,, Tatusiu, nie daje rady, zawsze będę pamiętać, ale to nie to samo , gdy byłeś z nami. ....... Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Stracić kogoś bliskiego to bardzo bolesna strata, to tak jakby uciąć ptaku skrzydła,a potem kazać mu latać,,. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia