Jan Gawron

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2021
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,Tato wciąż będziesz żył w moim sercu,, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

CÓRKA


3 l

A łzy płyną, płyną , płyną..............

CÓRKA


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć Tato.

CÓRKA


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, Czuwaj nad nami, Spoczywaj w Pokoju. Tatulku, tak bardzo tesknię. pytanie :Dlaczego tak nagle,tak szybko, bez pożegnania? Zawsze będzie mnie męczyć, nigdy się z tym nie pogodzę.

CÓRKA


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,, Ludzie, których kochamy zostają z nami na zawsze,,,. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Śmialiśmy się dopóki nie przyszło nam płakać,,,, i płaczemy cały czas, łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Wciąż nie mogę uwierzyć Tato że nie ma Cię wśród nas. To takie trudne, tak nie miało być.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Dlaczego?????

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,,,,, Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje, kończy się życie, kończy się świat........tylko Pustków, tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wielki żal....... ,,,,,,. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,, Odszedłeś tak szybko że ani uwierzyć ani się pogodzić,,. Tak nie miało być. Pytanie ,, dlaczego?,, Już zawsze zostanie bez odpowiedzi.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Tatulku , obejmuje mnie ból, rozpacz, i wciąż nie mogę uwierzyć że Cię już więcej nie zobaczę, nie usłyszę. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną.,.............​​.,

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju. ,,,, Wszystko się kończy,...... wszystko przeminie .....i sen się przerwie,..,... słodkie marzenie,..... lecz coś jest w duszy ...,co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, ......a jest to wspomnienie,,,, .

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatulku, zostały po sobie tylko wspomnienia. Wspominamy chwilę spędzone z Tobą. Twoje żarty, twój uśmiech, nigdy nie będzie już tak samo. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć i nigdy nie uwierzę,że Ciebie Tato nie ma. A moje oczy cały czas płaczą.. Łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nie chcą przestać.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,, Pokój Ci wieczny w cichej krainie gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie , gdzie słyszysz Boga głos serdeczny, Pokój Ci wieczny.,,,,Tatulku wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie a światłość wiekuista niechaj Ci świeci, na wieki wieków, amen.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,Jest coś co śmierci się opiera, to pamięć, ona nie umiera,,,.

Córka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą, ukojenie dają. Przecież ludzie nie odchodzą, oni powracają. ,,, Tatulku, wciąż nie mogę uwierzyć że Cię wśród nas nie ma. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną, płynąć nie przestaną.

Córka


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia