W imieniu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Głos Wielkopolski
W imieniu członków Beskidzkiej Izby Lekarskiej składam najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dr. Stefanowi Sobczyńskiemu Przewodniczącemu Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej z powodu śmierci Matki Łączymy się z Rodziną w bólu. Przewodnicząca Okręgowej Rady Lekarskiej Beskidzkiej Izby Lekarskiej Lek. Zyta Kaźmierczak-Zagórska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia