W imieniu
This was published in the following publications on 01.09.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 01.09.2009:
Głos Wielkopolski
W imieniu członków Beskidzkiej Izby Lekarskiej składam najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dr. Stefanowi Sobczyńskiemu Przewodniczącemu Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej z powodu śmierci Matki Łączymy się z Rodziną w bólu. Przewodnicząca Okręgowej Rady Lekarskiej Beskidzkiej Izby Lekarskiej Lek. Zyta Kaźmierczak-Zagórska
End of content
No more pages to load