Jerzy Mruk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2020
Głos Wielkopolski
„Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony.
On wezwałciebie do Królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu,
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.
Promienny Chryste, Boski Zbawicielu.
Jedyne światło, które nie zna zmierzchu.
Bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem.
Pozwól oglądać chwały Twój Majestat”
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
naszego kochanego
Szwagra, Ojca Chrzestnego i Wujka
ś+p
Jerzego Mruka
Wdzięczni jesteśmy Mu
za Jego obecność wśród nas i z nami.
Za Jego oddanie rodzinie,
za wiele dobroci serca nam okazanej,
za pomoc, z którą zawsze chętnie nam spieszył,
za serdeczność, wielkie poczucie humoru,
piękny śpiew, patriotyzm
i wiele wspólnie spędzonych chwil.
Przykro nam, że nie możemy towarzyszyć Tobie
w ostatniej drodze życia ziemskiego.
We mszach świętych za śp. Jerzego odprawionych
w dniach 9, 10 i 13 listopada 2020 r.
o godz. 15.00 w Wiedniu
oraz mszach św. Gregoriańskich
począwszy od 14 listopada br.
prosimy Boga, by okazał Twej duszy
Swe miłosierdzie i za wstawiennictwem
Najświętszej Maryi Panny przyjął Ją jak najszybciej
do chwały Świętych Obcowania.
Wszystkich krewnych i znajomych
prosimy o duchową łączność na modlitwie
w intencji śp. Jerzego.
Pamiętający w modlitwie
Szwagierka Aleksandra i Szwagier Pepi
z dziećmi i wnukami
Drogiemu Wujowi
ś+p
Jerzemu Mruk
ostatnie pożegnanie
Bratanek Tomasz z Rodziną
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Wuja
ś+p
Jerzego Mruka
Rodzinie
szczere kondolencje
składa
Bratanek Michał z Rodziną
„Ostatnie słowo Boga w sprawie ludzkiego losu
to nie śmierć, lecz życie: nie rozpacz, lecz nadzieja.”
Jan Paweł II
Z niewyobrażalnym smutkiem i głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 listopada 2020 r.
odszedł od nas nagle na zawsze
nasz najdroższy, ukochany Mąż, Tata i Teść
ś+ p
Jerzy Mruk
mgr sztuki
Poświęciłeś nam całe życie, kochałeś nas całym sercem, a my kochaliśmy Ciebie.
Zawsze nas wspierałeś i otaczałeś swoją ogromną miłością i troską.
Dziękujemy Ci za Twoją pracowitość, za wszystkie wspólne chwile i długie rozmowy,
za Twój śpiew i muzykowanie na ulubionych Twoich skrzypcach.
Dzisiaj Cię nie ma, choć wczoraj jeszcze byłeś
Ukochany mój Jurku i Kochany Tato
Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i wspomnieniach.
Wierzymy, że spotkasz się teraz z naszą dawno niewidzianą Rodziną
i że kiedyś wszyscy będziemy znowu razem.
Kochająca Cię bezgranicznie
Żona
i Dzieci Julia i Eligiusz z Magdaleną
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 13 listopada 2020 r. o godz. 13.30
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu przy ul. Częstochowskiej 14.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy św. o godz. 15.05 na cmentarzu Junikowo.
"Chciałbym abyś wiedział, że nie jest to pora ostatnia,
bo ostatnia porą Twego życia będzie wiosna: wiosna zmartwychwstania.
Całość twojego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie: Czeka cię niebo."
- cyt. Jan Paweł II
z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Ś+p
Jerzego Mruka
mgr sztuki – nauczyciela muzyki
mojego ukochanego Ojca Chrzestnego,
czułego i wrażliwego na piękno muzyki i pieśni,
dobrego i życzliwego zawsze pomocnego człowieka.
Chrześniaczka Claudia Umschaden z mężem i dziećmi
Austria - Wiedeń
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Jerzego Mruka
naszego kochanego Wujka
Kochał ludzi i dbał o relacje z nimi,
w szczególności o kontakty z Rodziną,
kochał dzieci i nas.
Żegnamy Wujku
Dominik Lapka z żoną Stephanią i dziećmi
Austria – Wiedeń
Z prawdziwym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci
byłego nauczyciela
Szkoły Podstawowej nr 42 w Poznaniu
ś+p
Jerzego Mruka
Z szacunkiem wspominamy Jego pełne pasji
i zaangażowania życie i działanie na rzecz
edukacji muzycznej uczniów naszej szkoły.
Jego praca i osobowość
pozostaną w naszej pamięci.
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 42
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Jerzego Mruka
naszego nauczyciela i wychowawcy,
wspaniałego przyjaciela, który zaszczepił w nas patriotyzm i umiłowanie w śpiewie.
Żegnaj Panie Jerzy
Uczennice i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 42 i 32 w Poznaniu, ul. Różana wraz z Rodzicami
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Jerzego Mruka
naszego kochanego Wujka,
wiernego Przyjaciela
Żegnaj Wujku,
dziękujemy za wspólnie przeżyte chwile
i że byłeś blisko nas.
Bratanek Krzysztof z Rodziną
i Bratowa Maria
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wanda Czerniejewicz - dawniej szkoła na Rożanej
5 l
Malgorzata Sobek
5 l