Jerzy Mruk

This was published in the following publications on 12.11.2020:
Głos Wielkopolski

„Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony.
On wezwałciebie do Królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu,
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.
Promienny Chryste, Boski Zbawicielu.
Jedyne światło, które nie zna zmierzchu.
Bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem.
Pozwól oglądać chwały Twój Majestat”
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
naszego kochanego
Szwagra, Ojca Chrzestnego i Wujka
ś+p
Jerzego Mruka
Wdzięczni jesteśmy Mu
za Jego obecność wśród nas i z nami.
Za Jego oddanie rodzinie,
za wiele dobroci serca nam okazanej,
za pomoc, z którą zawsze chętnie nam spieszył,
za serdeczność, wielkie poczucie humoru,
piękny śpiew, patriotyzm
i wiele wspólnie spędzonych chwil.
Przykro nam, że nie możemy towarzyszyć Tobie
w ostatniej drodze życia ziemskiego.
We mszach świętych za śp. Jerzego odprawionych
w dniach 9, 10 i 13 listopada 2020 r.
o godz. 15.00 w Wiedniu
oraz mszach św. Gregoriańskich
począwszy od 14 listopada br.
prosimy Boga, by okazał Twej duszy
Swe miłosierdzie i za wstawiennictwem
Najświętszej Maryi Panny przyjął Ją jak najszybciej
do chwały Świętych Obcowania.
Wszystkich krewnych i znajomych
prosimy o duchową łączność na modlitwie
w intencji śp. Jerzego.
Pamiętający w modlitwie
Szwagierka Aleksandra i Szwagier Pepi
z dziećmi i wnukami

Beach

Drogiemu Wujowi

ś+p
Jerzemu Mruk

ostatnie pożegnanie
Bratanek Tomasz z Rodziną

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Wuja

ś+p
Jerzego Mruka

Rodzinie

szczere kondolencje
składa

Bratanek Michał z Rodziną

„Ostatnie słowo Boga w sprawie ludzkiego losu
to nie śmierć, lecz życie: nie rozpacz, lecz nadzieja.”
Jan Paweł II

Z niewyobrażalnym smutkiem i głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 listopada 2020 r.
odszedł od nas nagle na zawsze
nasz najdroższy, ukochany Mąż, Tata i Teść

ś+ p
Jerzy Mruk

mgr sztuki

Poświęciłeś nam całe życie, kochałeś nas całym sercem, a my kochaliśmy Ciebie.
Zawsze nas wspierałeś i otaczałeś swoją ogromną miłością i troską.
Dziękujemy Ci za Twoją pracowitość, za wszystkie wspólne chwile i długie rozmowy,
za Twój śpiew i muzykowanie na ulubionych Twoich skrzypcach.

Dzisiaj Cię nie ma, choć wczoraj jeszcze byłeś

Ukochany mój Jurku i Kochany Tato
Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i wspomnieniach.
Wierzymy, że spotkasz się teraz z naszą dawno niewidzianą Rodziną
i że kiedyś wszyscy będziemy znowu razem.

Kochająca Cię bezgranicznie
Żona
i Dzieci Julia i Eligiusz z Magdaleną

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 13 listopada 2020 r. o godz. 13.30
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu przy ul. Częstochowskiej 14.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy św. o godz. 15.05 na cmentarzu Junikowo.

"Chciałbym abyś wiedział, że nie jest to pora ostatnia,
bo ostatnia porą Twego życia będzie wiosna: wiosna zmartwychwstania.
Całość twojego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie: Czeka cię niebo."
- cyt. Jan Paweł II

z głębokim smutkiem i żalem żegnamy

Ś+p
Jerzego Mruka
mgr sztuki – nauczyciela muzyki

mojego ukochanego Ojca Chrzestnego,
czułego i wrażliwego na piękno muzyki i pieśni,
dobrego i życzliwego zawsze pomocnego człowieka.

Chrześniaczka Claudia Umschaden z mężem i dziećmi
Austria - Wiedeń

Z głębokim żalem żegnamy

ś+p
Jerzego Mruka

naszego kochanego Wujka

Kochał ludzi i dbał o relacje z nimi,
w szczególności o kontakty z Rodziną,
kochał dzieci i nas.

Żegnamy Wujku
Dominik Lapka z żoną Stephanią i dziećmi

Austria – Wiedeń

Z prawdziwym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci
byłego nauczyciela
Szkoły Podstawowej nr 42 w Poznaniu

ś+p
Jerzego Mruka

Z szacunkiem wspominamy Jego pełne pasji
i zaangażowania życie i działanie na rzecz
edukacji muzycznej uczniów naszej szkoły.
Jego praca i osobowość
pozostaną w naszej pamięci.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 42

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
Jerzego Mruka

naszego nauczyciela i wychowawcy,
wspaniałego przyjaciela, który zaszczepił w nas patriotyzm i umiłowanie w śpiewie.

Żegnaj Panie Jerzy

Uczennice i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 42 i 32 w Poznaniu, ul. Różana wraz z Rodzicami

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
Jerzego Mruka

naszego kochanego Wujka,
wiernego Przyjaciela

Żegnaj Wujku,
dziękujemy za wspólnie przeżyte chwile
i że byłeś blisko nas.

Bratanek Krzysztof z Rodziną
i Bratowa Maria

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Składam kondolencje rodzinie

Wanda Czerniejewicz - dawniej szkoła na Rożanej


5yrs

Image chosen by user
Moje glebokie wspolczucia. Dzis mam 56 lat ale pamietam lekcje muzyki i chor u p. Mruka. Ile mial lat nasz pan od wych.muzycznego? RIP

Malgorzata Sobek


5yrs

End of content

No more pages to load