Tomek Ragankiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2022
Gazeta Wrocławska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas
Tomek Ragankiewicz
nasz Przyjaciel i Trener,
Założyciel pierwszego pola golfowego we Wrocławiu
i First Wrocław Golf Club,
jego Prezydent, wielki promotor golfa.
Żegnaj Tomku, będziemy o Tobie pamiętać.
Zagraj TAM birdie na każdym dołku!
Koleżanki i Koledzy
z First Wrocław Golf Club
Odszedł od nas
Tomek Ragankiewicz
Żegnaj nasz drogi kompanie!
Będzie brakowało nam Ciebie w naszym flajcie
Cześć Twojej pamięci!
Golf Buddies
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia