Tomek Ragankiewicz
This was published in the following publications on 19.03.2022:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 19.03.2022:
Gazeta Wrocławska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas
Tomek Ragankiewicz
nasz Przyjaciel i Trener,
Założyciel pierwszego pola golfowego we Wrocławiu
i First Wrocław Golf Club,
jego Prezydent, wielki promotor golfa.
Żegnaj Tomku, będziemy o Tobie pamiętać.
Zagraj TAM birdie na każdym dołku!
Koleżanki i Koledzy
z First Wrocław Golf Club
Odszedł od nas
Tomek Ragankiewicz
Żegnaj nasz drogi kompanie!
Będzie brakowało nam Ciebie w naszym flajcie
Cześć Twojej pamięci!
Golf Buddies
End of content
No more pages to load