Pragniemy
This was published in the following publications on 03.10.2020:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 03.10.2020:
Głos Koszaliński
Pragniemy podziękować
dr H. Symonowicz wraz z personelem med.
Przychodni Onkologicznej i Oddziału Onkologii
oraz
W. Manarczyk z zespołem med. „PROMYK”
za okazaną pomoc i zaangażowanie w leczeniu
ś+p
Elżbiety Stawowej
oraz wszystkim,
którzy dzielili z nami smutek, wsparli modlitwą
i obecnością podczas ceremonii pogrzebowej.
Mąż, syn i cała rodzina
End of content
No more pages to load