Marian Nowak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2021
Express Bydgoski

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
dla Rodziny, Przyjaciół, Sąsiadów i Znajomych
oraz Wszystkich, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej i odprowadzili w ostatnią drogę
naszego Męża, Tatę, Teścia, Dziadka i Wujka

ś+p

Mariana Nowaka

Dziękujemy za tak liczne przybycie
pomimo okresu pandemii, za okazane wsparcie,
słowa współczucia, złożone wieńce i kwiaty.
Dziękujemy również Zakładowi Pogrzebowemu „DYLEWSCY” za profesjonalną obsługę.

Żona Lucyna
oraz córki Beata i Agnieszka
z rodzinami

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.04.2021 r.
odszedł od nas kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p
Marian Nowak

lat 75
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
dnia 10.04.2021 r. o godz. 13.00
na cmentarzu parafialnym
przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążone
Żona i Córki z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Wujku Chrzetny

Jacek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"...sam nie wiem kto – diabeł czy Bóg kto sprawił to ze żyć się chce gdy dla was gram , los śmieje się nie jestem sam gdy śpiewam wam szczęście jest we mnie..." Pa Tato - A.

Agnieszka Lewandowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Pożegnanie z publicznością" ...sam nie wiem kto – diabeł czy Bóg kto sprawił to ze żyć się chce gdy dla was gram , los śmieje się nie jestem sam gdy śpiewam wam szczęście jest we mnie..." Pa Tato - AL

Agnieszka Lewandowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

EL


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków amen

Sąsiedzi AL


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można odejść na zawsze by stale być blisko. Żegnamy Cię. Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Jacek i Beata


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia