Marian Nowak

This was published in the following publications on 16.04.2021:
Express Bydgoski

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
dla Rodziny, Przyjaciół, Sąsiadów i Znajomych
oraz Wszystkich, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej i odprowadzili w ostatnią drogę
naszego Męża, Tatę, Teścia, Dziadka i Wujka

ś+p

Mariana Nowaka

Dziękujemy za tak liczne przybycie
pomimo okresu pandemii, za okazane wsparcie,
słowa współczucia, złożone wieńce i kwiaty.
Dziękujemy również Zakładowi Pogrzebowemu „DYLEWSCY” za profesjonalną obsługę.

Żona Lucyna
oraz córki Beata i Agnieszka
z rodzinami

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.04.2021 r.
odszedł od nas kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p
Marian Nowak

lat 75
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
dnia 10.04.2021 r. o godz. 13.00
na cmentarzu parafialnym
przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążone
Żona i Córki z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Żegnaj Wujku Chrzetny

Jacek


5yrs

Image chosen by user
"...sam nie wiem kto – diabeł czy Bóg kto sprawił to ze żyć się chce gdy dla was gram , los śmieje się nie jestem sam gdy śpiewam wam szczęście jest we mnie..." Pa Tato - A.

Agnieszka Lewandowska


5yrs

Image chosen by user
"Pożegnanie z publicznością" ...sam nie wiem kto – diabeł czy Bóg kto sprawił to ze żyć się chce gdy dla was gram , los śmieje się nie jestem sam gdy śpiewam wam szczęście jest we mnie..." Pa Tato - AL

Agnieszka Lewandowska


5yrs

Image chosen by user
To niepowetowana strata

EL


5yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków amen

Sąsiedzi AL


5yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze by stale być blisko. Żegnamy Cię. Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Jacek i Beata


5yrs

End of content

No more pages to load