Joanna Pawluk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2020
Głos Pomorza

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 18 czerwca 2020 roku po długiej chorobie zmarła najukochańsza Żona, Mama i Babcia

ś+p

Joanna Pawluk

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 23 czerwca 2020 r.
na Starym Cmentarzu w Słupsku.
Wystawienie w kaplicy o godz. 11.20,
wyprowadzenie o godz. 11.50.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w dniu pogrzebu
o godz. 8.00 w kościele św. M.M. Kolbego.

Pogrążona w ogromnym smutku
Rodzina

Plaża

Personelowi Oddziału Chemioterapii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku
za okazane serce i troskliwą opiekę nad
Joanną Pawluk

a szczególnie

lek. Waldemarowi Szczepańskiemu
mgr. Rafałowi Rybce

podziękowania składają

Lech Pawluk z Synami i Rodziną

Z głębokim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Joanny Pawluk
Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Barbara i Krzysztof Suchojad


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dlaczego tak szybko?

MJL


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Teresa Jan Falkowski


6 l

Joanna Pawluk to wielce zasłużona Osoba dla Słupska.Była długoletnią i bardzo dobrą dyrektorką banku PKO SA siedzibę którego dzięki swemu zaangażowaniu zbudowała i świetnie wyposażyła.Była oddaną ludziom wolentariuszką głównie zaś skarbnikiem WOŚP.Jako prezydent i wojewoda często korzystałem z Jej rozległej wiedzy ekonomicznej.Dumny jestem ze moge się zaliczać do przyjaciół śp. Joanny. Mężowi i Całej Rodzinie składam najgłębsze wyrazy wspołczucia.Niech dobry Bóg pocieszy Was w bólu.

Maciej Kobyliński


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia