Joanna Pawluk

This was published in the following publications on 20.06.2020:
Głos Pomorza

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 18 czerwca 2020 roku po długiej chorobie zmarła najukochańsza Żona, Mama i Babcia

ś+p

Joanna Pawluk

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 23 czerwca 2020 r.
na Starym Cmentarzu w Słupsku.
Wystawienie w kaplicy o godz. 11.20,
wyprowadzenie o godz. 11.50.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w dniu pogrzebu
o godz. 8.00 w kościele św. M.M. Kolbego.

Pogrążona w ogromnym smutku
Rodzina

Beach

Personelowi Oddziału Chemioterapii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku
za okazane serce i troskliwą opiekę nad
Joanną Pawluk

a szczególnie

lek. Waldemarowi Szczepańskiemu
mgr. Rafałowi Rybce

podziękowania składają

Lech Pawluk z Synami i Rodziną

Z głębokim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Joanny Pawluk
Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Barbara i Krzysztof Suchojad


5yrs

Image chosen by user
Dlaczego tak szybko?

MJL


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Teresa Jan Falkowski


6yrs

Joanna Pawluk to wielce zasłużona Osoba dla Słupska.Była długoletnią i bardzo dobrą dyrektorką banku PKO SA siedzibę którego dzięki swemu zaangażowaniu zbudowała i świetnie wyposażyła.Była oddaną ludziom wolentariuszką głównie zaś skarbnikiem WOŚP.Jako prezydent i wojewoda często korzystałem z Jej rozległej wiedzy ekonomicznej.Dumny jestem ze moge się zaliczać do przyjaciół śp. Joanny. Mężowi i Całej Rodzinie składam najgłębsze wyrazy wspołczucia.Niech dobry Bóg pocieszy Was w bólu.

Maciej Kobyliński


6yrs

End of content

No more pages to load