Stanisław Szymik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2022
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2022
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego przyjaciela
doktoraStanisława Szymika
Wdzięczni za dar przyjaźni łączymy się z opuszczonymi
Żoną dr Bożeną i Córką dr Marzeną
Jadwiga i Michał z rodziną
Za prowadzenie i pomoc w czasie choroby
naszego ukochanego Męża i Ojca
Stanisława Szymika
pragniemy bardzo podziękować
Pani Ordynator Oddziału Pulmonologii,
dr n. med. Ewie Skrzypczyńskiej
i zespołowi lekarzy i pielęgniarek,
Panu Ordynatorowi SOR-u,
dr. Jerzemu Madejowi
i zespołowi lekarzy, ratowników i pielęgniarek
oraz pracownikom
Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego.
Słowa podziękowania za wsparcie i pomoc
na różnych etapach choroby kierujemy
do naszych licznych Przyjaciół,
zwłaszcza do: Pana dr. n. med. Józefa Bojki,
Pani Barbary Ryśniak, Pani dr Elżbiety Grochowskiej
oraz serdecznych Przyjaciół i Sąsiadów,
Państwa Profesorostwa Lisów.
Dziękujemy również wszystkim Przyjaciołom,
byłym Współpracownikom i Znajomym za uczestnictwo
w ostatniej drodze naszego niezapomnianego Męża i Ojca. Dziękujemy także za niezliczone wyrazy współczucia, życzliwości i otuchy.
Z całego serca dziękujemy
księdzu Profesorowi Markowi Lisowi
za piękne i godne poprowadzenie uroczystości.
Żona i Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wiesława i Arkadiusz Blukacz
3 l