Władysława Winkela
This was published in the following publications on 02.04.2021:
Tydzień Obornicki
This was published in the following publications on 02.04.2021:
Tydzień Obornicki
Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę,
że bierze się udział w budowaniu świata.
Antoine de Saint-Exupéry
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy cenionego mieszkańca i zaangażowanego społecznika,
byłego sołtysa wsi Objezierze
Władysława Winkela
Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Pawłem Drewiczem, Zastępcą Burmistrza i pracownikami Urzędu Miejskiego w Obornikach
End of content
No more pages to load