Irena Filarska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2020
Express Bydgoski

„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma…”
W. Szymborska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
10 października 2020 r. zmarła po ciężkiej chorobie nasza Mama i Babcia

ś+p
Irena Filarska

z domu Aleksiejuk
Ceremonia pogrzebowa odprawiona zostanie
dnia 14 października 2020 r. o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Nowofarnym
przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w głębokim smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak smutno mi od wczoraj... Taka przejmująca Cisza na wszystkich cmentarzach... Śpij spokojnie Irenko...

Wiesia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Do zobaczenia... może już niedługo...

Wiesia Świtała


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij spokojnie Kochana Irenko... przytulam Ciebie mocno... .

Wiesia Świtała


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przed nami horyzont w którego stronę wszyscy zmierzamy... I tęcza łącząca oba jego brzegi... Niebiański chór zaprasza nas w swoje szeregi... Wstąpimy w nie razem... Tam jest tak Cicho... Nic już nie boli... Odpoczniemy i będziemy spać...

Wiesia Świtała


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zrozumiem nigdy... Nie pogodzę się z tym... Nie wiem dlaczego...??? Ani po co...???

Wiesia Ś.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z ogromnym bólem i smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Irenki. Rodzinie i bliskim przekazuję wyrazy najszczerszgo współczucia i żalu Janka Olszewska

Janina Olszewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij Irenko... śnij o naszych spotkaniach w centrum na pysznych lodach... w Filharmonii i Operze, w muzeum i w wielu innych miejscach... Przytul proszę mocno Piotrulę... od nas wszystkich, od całej rodziny... Wiesia

Wiesława Świtała


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij spokojnie Irenko... Śpij spokojnie Kochana... Niech się Tobie śnią Anioły Białoskrzydłe... Niech wszystkie nad Tobą czuwają na wieki... wiesia

Wiesia Świtała


5 l

To takie trudne, niezrozumiałe i niesprawiedliwe...​ś​pij spokojnie Irenko, odpoczywaj i czuwaj nad swoją kochaną Rodziną...my nie zapomnimy i już na zawsze zostaniesz w naszych serduchach !!!!!!!!!!!!!!!! Nie żegnamy się z Tobą, mówimy: do zobaczenia, tam po drugiej stronie tęczy... Wiesia.

Wiesława Świtała


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś i już Cię nie ma. Krótki był to pobyt. Ale odpoczywaj w spokoju. Kiedyś spotkamy się i wybierzemy się na koncert. Niech Anioły czuwają nad Twą duszą.

Grażyna Tomczyk


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Składam najserdeczniejsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym. Zawsze będę miło i ciepło wspominać panią Irenkę, niechaj spoczywa w pokoju...

AGNIESZKA R.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

M.Ł.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia

Magdalena Tomas


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia