Irena Filarska

This was published in the following publications on 13.10.2020:
Express Bydgoski

„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma…”
W. Szymborska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
10 października 2020 r. zmarła po ciężkiej chorobie nasza Mama i Babcia

ś+p
Irena Filarska

z domu Aleksiejuk
Ceremonia pogrzebowa odprawiona zostanie
dnia 14 października 2020 r. o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Nowofarnym
przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w głębokim smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tak smutno mi od wczoraj... Taka przejmująca Cisza na wszystkich cmentarzach... Śpij spokojnie Irenko...

Wiesia


5yrs

Image chosen by user
Do zobaczenia... może już niedługo...

Wiesia Świtała


5yrs

Image chosen by user
Śpij spokojnie Kochana Irenko... przytulam Ciebie mocno... .

Wiesia Świtała


5yrs

Image chosen by user
Przed nami horyzont w którego stronę wszyscy zmierzamy... I tęcza łącząca oba jego brzegi... Niebiański chór zaprasza nas w swoje szeregi... Wstąpimy w nie razem... Tam jest tak Cicho... Nic już nie boli... Odpoczniemy i będziemy spać...

Wiesia Świtała


5yrs

Image chosen by user
Nie zrozumiem nigdy... Nie pogodzę się z tym... Nie wiem dlaczego...??? Ani po co...???

Wiesia Ś.


5yrs

Image chosen by user
Z ogromnym bólem i smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Irenki. Rodzinie i bliskim przekazuję wyrazy najszczerszgo współczucia i żalu Janka Olszewska

Janina Olszewska


5yrs

Image chosen by user
Śpij Irenko... śnij o naszych spotkaniach w centrum na pysznych lodach... w Filharmonii i Operze, w muzeum i w wielu innych miejscach... Przytul proszę mocno Piotrulę... od nas wszystkich, od całej rodziny... Wiesia

Wiesława Świtała


5yrs

Image chosen by user
Śpij spokojnie Irenko... Śpij spokojnie Kochana... Niech się Tobie śnią Anioły Białoskrzydłe... Niech wszystkie nad Tobą czuwają na wieki... wiesia

Wiesia Świtała


5yrs

To takie trudne, niezrozumiałe i niesprawiedliwe...​ś​pij spokojnie Irenko, odpoczywaj i czuwaj nad swoją kochaną Rodziną...my nie zapomnimy i już na zawsze zostaniesz w naszych serduchach !!!!!!!!!!!!!!!! Nie żegnamy się z Tobą, mówimy: do zobaczenia, tam po drugiej stronie tęczy... Wiesia.

Wiesława Świtała


5yrs

Image chosen by user
Byłaś i już Cię nie ma. Krótki był to pobyt. Ale odpoczywaj w spokoju. Kiedyś spotkamy się i wybierzemy się na koncert. Niech Anioły czuwają nad Twą duszą.

Grażyna Tomczyk


5yrs

Image chosen by user
Składam najserdeczniejsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym. Zawsze będę miło i ciepło wspominać panią Irenkę, niechaj spoczywa w pokoju...

AGNIESZKA R.


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

M.Ł.


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia

Magdalena Tomas


5yrs

End of content

No more pages to load