Tadeusza Bradeckiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2022
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2022
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem żegnamy
Tadeusza Bradeckiego
Przyjaciela, Wspaniałego Człowieka,
reżysera, aktora, pedagoga, autora sztuk teatralnych, popularyzatora polskiego teatru za granicą.
Jego ostatnim spektaklem był „Bankiet” Gombrowicza,
cały czas obecny w naszym repertuarze.
Rodzinie, Najbliższym, Przyjaciołom,
całemu środowisku teatralnemu
składamy
wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Zespół Teatru Miejskiego w Gdyni
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia