Tadeusza Bradeckiego
This was published in the following publications on 26.01.2022:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 26.01.2022:
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem żegnamy
Tadeusza Bradeckiego
Przyjaciela, Wspaniałego Człowieka,
reżysera, aktora, pedagoga, autora sztuk teatralnych, popularyzatora polskiego teatru za granicą.
Jego ostatnim spektaklem był „Bankiet” Gombrowicza,
cały czas obecny w naszym repertuarze.
Rodzinie, Najbliższym, Przyjaciołom,
całemu środowisku teatralnemu
składamy
wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Zespół Teatru Miejskiego w Gdyni
End of content
No more pages to load