Magdalena Małek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2021
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 kwietnia 2021 r.
odeszła Ukochana Córka, Mama, Wnuczka i Siostra
Śp. Magdalena Małek
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą św. żałobną z wystawieniem urny
odprawioną w piątek, 16 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00
w kaplicy Straży Granicznej, przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie.
Po mszy kondukt uda się na cmentarz w Koszalinie
pod wejście „E” (od ulicy Kamieniarskiej).
Rodzina
Szczegóły uroczystości na WROTNIEWSCY.PL

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Juz 5 lat bez Ciebie.. kocham i tesknie i zyje za Ciebie

TT


4 mies.

Kolejne dzień Wszystkich Świętych. To już trzecie takie świato gdy idę palić światełko nadziei na Twoim grobie. Duszę w sobie rozpacz. Nigdy nie myślałem że Twoje odejście będzie tak bolało. A boli. Do zobaczenia jutro. Kocham

T


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Boli bardzo boli.

AL


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejne lato bez Ciebie przemija. Pamięć i tęsknota nie przemija.

T


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miałem nie pisać, ale to jest silniejsze ode mnie. Wczoraj minęło 13 miesięcy. 13 długich miesięcy bez Ciebie. Żal i ból.

T


4 l

Ból i tęsknota .

AL


4 l

To byl piekny, sloneczny dzien. To nie byl dzien na umieranie. Nie tak mialo byc.. tesknie bardzo..

TT


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija rok od Twojego odejścia. Rok bólu. Rok pustki. Rok żalu i cierpienia. To już ostatni mój wpis w tym miejscu. Na zawsze w sercu, na zawsze w pamięci. Kocham.

T


4 l

Love you

TT


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj 11 miesięcy bez Ciebie. 11 miesiecy smutku, cierpienia, żalu. I pytanie. DLACZEGO? Dlaczego zabrałaś ze sobą. Kocham i tęsknię.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za chwilę minie luty. Przykro mi że tylko raz byłem u Ciebie. Ale choroba mnie zmogła. Ale wiedz, że nie ma dnia abym o Tobie nie myślał. Płacz i smutek

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno mi. Za chwilę minie rok. A ja widzę Ciebie jakby to było wczoraj. Kocham i tęsknię

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już ponad 9 miesięcy w samotności. Ciężko, smutno, żal wielki. Tyle miałem Ci do powiedzenia. Nie zdążyłem. ale może kiedyś, może gdzieś. Kocham

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nowy Rok. Pierwszy początek roku bez Ciebie. Oj boli. Bardzo boli Twoje odejście. Kocham

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Wigilia. Nie wiem jak ja sobie poradzę bez Ciebie. Nic nie cieszy. Byłem dzisiaj u Ciebie. Pięknie przystrojony macie grób. Ale nawet najpiekniejsza dekoracja Waszego miejsca spoczynku nie zmniejszy cierpienia po Twoim odejściu. Kocham bardzo. Tęsknię bardzo.

T


4 l

Tęsknie.. tak bardzo...

TT


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak to było w reklamie. Coraz bliżej święta. Ale po co one mają być. Bez Ciebie? Bez Ciebie nie ma już nic. Jedyne co pozostało to smutek i olbrzymi ból.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Boli oj bardzo boli.

AL


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za chwilę Mikołajki. Pierwsze bez Ciebie. I komu ja mam dać teraz prezent? Bez Ciebie nie ma już nic. Tylko smutek i ból.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham, tęsknię.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem że tego nie czytasz, ale muszę pisać. To, poza cichymi rozmowami z Tobą daje mi małą ulge w cierpieniu. Na granicy z Białorusią zamieszki. Wiem , że żona Twojego Taty tam pojechała. Niech Bóg ma Ją w opiece, bo jakby coś się jej przydarzyło Twój Tata by tego nie przeżył. Kocham.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
11 listopada. Święto Niepodległości. Pierwsze bez Ciebie. Kiedyś świętowaliśmy razem. Kiedyś. Boli.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jutro 7 miesięcy bez Ciebie. Siedem długich miesięcy w bólu i w rozpaczy. Wpadnę to pogadamy. Jak kiedyś. Kocham.

T


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pierwszy raz to nie Ty zapalałaś świeczki w dniu Wszystkich Świętych, ale Tobie zapalano. A było ich bardzo dużo. Znajomi i rodzina pamiętają. Mam nadzieję że w następnych latach będzie podobnie. Zauważyłem wśród zniczy ten najważniejszy-dla UKOCHANEJ MAMY. Pozwoliłem sobie w Twoim imieniu zapalić znicz na grobie Twojej mamy. Obiecuję Ci że tak będzie do końca mojego życia. Kocham i bardzo tęsknię.

T


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia