Wiesława Kamińskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2020
Echo Dnia
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Wiesława Kamińskiego
wieloletniego Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Spółdzielni Mieszkaniowej „Bocianek” w Kielcach.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wspaniały Człowiek i Społecznik.
Rodzinie i Najbliższym
najszczersze wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy
SM „Bocianek” w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia