Jolancie Siwickiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2022
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2022
Gazeta Lubuska
Naszej Koleżance
Jolancie Siwickiej
Przewodniczącej Sądu
i długoletniej członkini ORPiP w Zielonej Górze
składamy najszczersze wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Mamy
Przewodnicząca ORPiP
Koleżanki i Koledzy
Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia