Jolancie Siwickiej
This was published in the following publications on 10.05.2022:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 10.05.2022:
Gazeta Lubuska
Naszej Koleżance
Jolancie Siwickiej
Przewodniczącej Sądu
i długoletniej członkini ORPiP w Zielonej Górze
składamy najszczersze wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Mamy
Przewodnicząca ORPiP
Koleżanki i Koledzy
Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
End of content
No more pages to load