Katarzyna Grabarkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2020
Gazeta Lubuska

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić..
Tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
ks. J. Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 grudnia 2020 r.
odeszła od nas w wieku 46 lat
Ukochana Żona, Mamusia, Córka, Siostra, Synowa, Siostrzenica, Kuzynka, Ciocia i Szwagierka

ś+p
Katarzyna Grabarkiewicz

z domu Ogiela
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę
12 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kosynierów w Świdnicy.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnamy zasmuceni...

Sąsiedzi z Dąbrówki


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rodzinie szczere wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Kasi. Kasiu spoczywaj w pokoju.

B.R.V.K.Zawadzcy


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze jesteś z nami, a my z Tobą, choć teraz inaczej. Jesteśmy tu tylko przez chwilę. Kochamy Ciebie Kasiunia.

Inga, Laura &Tim, Wiesiek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia całej naszej Rodzince .Kasia odeszła zbyt wcześnie by to zrozumieć . Zawsze radosna i uśmiechnięta. Jeden Promyk życia i nadziei Nie możemy się z tym pogodzić. Marku Julu i Wiki przesyłamy Wam najszczersze kondolencje

Inga z Wiesiem i Laura


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ukochanej Kuzynki wieczny płomień miłości

Ewa i Svenek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kasiu Najdroższa.DLACZEGO? Dlaczego tak szybko odeszłaś zostawiając nas w ogromnym żalu i bólu.Tyle miałaś jeszcze do zrobienia .Twoje pomysły na życie dla Rodziny i nas wszystkich były takie piękne i dawały wszystkim poczucie miłości i szczęścia.Nie wierzymy jeszcze ,że już z Tobą się nie zobaczymy ,że już sie nie przytulimy.Kochamy Ciebie całym sercem i kochać będziemy zawsze.Spoczywaj w Pokoju otoczona Aniołami.ŻEGNAJ w tym przejściowym czasie.

mama chrzesna z rodziną


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju. Szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim

MR


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia