Katarzyna Grabarkiewicz

This was published in the following publications on 11.12.2020:
Gazeta Lubuska

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić..
Tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
ks. J. Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 grudnia 2020 r.
odeszła od nas w wieku 46 lat
Ukochana Żona, Mamusia, Córka, Siostra, Synowa, Siostrzenica, Kuzynka, Ciocia i Szwagierka

ś+p
Katarzyna Grabarkiewicz

z domu Ogiela
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę
12 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kosynierów w Świdnicy.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Żegnamy zasmuceni...

Sąsiedzi z Dąbrówki


5yrs

Image chosen by user
Rodzinie szczere wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Kasi. Kasiu spoczywaj w pokoju.

B.R.V.K.Zawadzcy


5yrs

Image chosen by user
Zawsze jesteś z nami, a my z Tobą, choć teraz inaczej. Jesteśmy tu tylko przez chwilę. Kochamy Ciebie Kasiunia.

Inga, Laura &Tim, Wiesiek


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia całej naszej Rodzince .Kasia odeszła zbyt wcześnie by to zrozumieć . Zawsze radosna i uśmiechnięta. Jeden Promyk życia i nadziei Nie możemy się z tym pogodzić. Marku Julu i Wiki przesyłamy Wam najszczersze kondolencje

Inga z Wiesiem i Laura


5yrs

Image chosen by user
Dla Ukochanej Kuzynki wieczny płomień miłości

Ewa i Svenek


5yrs

Image chosen by user
Kasiu Najdroższa.DLACZEGO? Dlaczego tak szybko odeszłaś zostawiając nas w ogromnym żalu i bólu.Tyle miałaś jeszcze do zrobienia .Twoje pomysły na życie dla Rodziny i nas wszystkich były takie piękne i dawały wszystkim poczucie miłości i szczęścia.Nie wierzymy jeszcze ,że już z Tobą się nie zobaczymy ,że już sie nie przytulimy.Kochamy Ciebie całym sercem i kochać będziemy zawsze.Spoczywaj w Pokoju otoczona Aniołami.ŻEGNAJ w tym przejściowym czasie.

mama chrzesna z rodziną


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju. Szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim

MR


5yrs

End of content

No more pages to load