Stanisław Kowalczykiewicz.
This was published in the following publications on 30.03.2010:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 30.03.2010:
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Stanisława Kowalczykiewicza. Odeszła osoba niezwykle zaangażowana w życie naszej lokalnej społeczności, wieloletni Zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Pogrążonej w smutku i cierpieniu żonie i dzieciom składam kondolencje oraz szczere wyrazy współczucia. Łączę się w modlitwie i żalu. Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc
End of content
No more pages to load