Małgorzata Skop
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Nowiny
Z ogromnym żalem i głębokim smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Małgorzaty Skop
wieloletniej Pracownicy
Urzędu Miasta Rzeszowa.
Rodzinę i Przyjaciół Zmarłej
proszę o przyjęcie
wyrazów głębokiego współczucia i pamięci
w tych smutnych dla Państwa chwilach.
Prezydent Miasta Rzeszowa
dr h.c. Tadeusz Ferenc
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia