Małgorzata Skop
This was published in the following publications on 20.10.2020:
Nowiny
This was published in the following publications on 20.10.2020:
Nowiny
Z ogromnym żalem i głębokim smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Małgorzaty Skop
wieloletniej Pracownicy
Urzędu Miasta Rzeszowa.
Rodzinę i Przyjaciół Zmarłej
proszę o przyjęcie
wyrazów głębokiego współczucia i pamięci
w tych smutnych dla Państwa chwilach.
Prezydent Miasta Rzeszowa
dr h.c. Tadeusz Ferenc
End of content
No more pages to load