Albina Domka-Popek

This was published in the following publications on 11.01.2021:
Głos Wielkopolski

„Nie umierają ludzie, o których się pamięta”
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęłyśmy wiadomość
o śmierci naszej Wspaniałej Koleżanki,
nauczycielki biologii

ś+p
Albiny Domki-Popek

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim

składają

nauczycielki biologii - koleżanki Śp. Albinki

Beach

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 5 stycznia 2021 roku odeszła od nas
wspaniała Nauczycielka, wybitny Pedagog,
zasłużona Wicedyrektor

Dr Albina Domka-Popek
Człowiek wielkiego serca i dobroci,
wyjątkowej skromności i życzliwości,
zawsze uśmiechnięta i pełna wrażliwości
dla każdego ucznia…
Na zawsze pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci.
Wyrazy szczerego współczucia
składa
Rada Rodziców
XII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

„Jeden, jeden nam tylko skarb teraz zostaje:
Myśl, która nie zna tamy i za sercem płynie”
J. Słowacki
Przez 33 lata dr Albina Domka-Popek była nauczycielem Dwunastki, wspaniałym pedagogiem i wychowawcą,
oddanym swej pracy całym sercem. Stawiała zawsze dobro ucznia na pierwszym miejscu
i wychowała wiele pokoleń młodych ludzi, zarażając ich swoją radością życia i pasją do biologii.
A przez 24 lata była Wicedyrektorem, służąc przede wszystkim pomocą, mądrą radą i życzliwym słowem wsparcia.
Ze smutkiem, który trudno nam wyrazić słowami,
składamy pogrążonej w żałobie
Rodzinie
drAlbiny Domki-Popek

wyrazy ogromnego współczucia.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych – a my nie zapomnimy.
Zawsze będziemy mieli w pamięci, że na swojej drodze spotkaliśmy
takiego człowieka jak Ona – mądrego, dobrego i szlachetnego.

Dyrektor i Pracownicy XII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dziś dopiero się dowiedziałam ....

Anna - Absolwentka XII LO w Poznaniu


3yrs

Kompetencja, pasja i empatia. Bardzo pogodna osoba o ogromnym sercu ,dzięki której wybrałam studia z biologii i nigdy tego nie żałowałam. Tak wyraźnie pamiętam nasze pierwsze spotkanie, w nowej dla obu nas szkole. Ja uczennica 1 kl, ona nowy nauczyciel. Tym trudniej mi uwierzyć ,że nigdy już się nie spotkamy. Dziękuję za wszystko Pani profesor. Tacy ludzie nie powinni tak po prostu odchodzic. ..

Jagodą Wojciechowska


5yrs

Image chosen by user
Noszę w sercu wdzięczność za wiele dobra!

Uczeń w latach 1996-1998


5yrs

W mojej pamięci i w sercu pozostanie na zawsze jej uśmiech i niesamowita pogoda ducha, dobroć i otwartość.

Anna P


5yrs

Aluniu, nie mogę zrozumieć i nie mogę się pogodzić. Wraz z Tobą umarła cząstka mnie samej. Zawsze będziesz w mym sercu i mojej pamięci. Iza

Izabela Matynia-Waligóra


5yrs

Image chosen by user
Alinko "z sercem na dłoni". Takie wyróżnienie otrzymałaś od uczniów. Jest nam bardzo trudno bez Ciebie i Twojego serca.

Zosia


5yrs

Image chosen by user
Twoje odejście jest szokiem, tak dobry człowiek nie powinien odchodzić tak szybko E. Ch.

E.Ch.


5yrs

Image chosen by user
Trudno wyrazić ból po stracie tak prawego, dobrego człowieka,tak wspaniałej koleżanki z pracy

BK


5yrs

Image chosen by user
Pedagog najznamienitszy. Ogromny autorytet. Wielkia, niepowetowana strata. Dziękuję Pani Profesor...

absolwentka


5yrs

Image chosen by user
Pedagog najznamienitszy. Ogromny autorytet. Wielkia, niepowetowana strata. Dziękuję Pani Profesor...

absolwentka


5yrs

Image chosen by user
Bardzo bolesna wiadomość

DK


5yrs

Pani Profesor...To wielki zaszczyt móc spotkać na swej drodze tak wspaniałego, Wielkiego Człowieka. To wielkie szczęście doświadczać kunsztu pedagogicznego, niespotykanej życzliwości i empatii . To przeogromna strata... Z całego serca dziękuję...

uczennica kl"c" 1992-1996


5yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Szmania


5yrs

Image chosen by user
Wielki żal, nie zapomnę naszych wspólnych fizjologicznych analiz.

Mirella Jungst


5yrs

Image chosen by user
R.I.P.

Maria Harajda


5yrs

Image chosen by user
Żegnam Koleżankę o wielkim sercu.

Krystyna G


5yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Anna


5yrs

End of content

No more pages to load