Włodzimierz Kolat
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2020
Głos Wielkopolski
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
ks. J. Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że odszedł od nas nagle i niespodziewanie
nasz serdeczny Przyjaciel
ś+ p
Włodzimierz Kolat
Prezydent Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Przez ostatnie 15 lat jako Prezydent Izby wyznaczał kierunek jej działania,
skutecznie dążąc do realizacji wyznaczonych celów,
dbając o pozytywny wizerunek wielkopolskiej turystyki.
Ogromnie zaangażowany w działalność całej branży turystycznej,
dla której każdego dnia pracował, poświęcał swoją energię i czas, wiedzę oraz doświadczenie.
Żegnaj i spoczywaj w pokoju wiecznym.
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Łączymy się w bólu
z Rodziną i Najbliższymi
Członkowie Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 27 sierpnia 2020 r.
o godz. 11.00 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu.
Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość,
że nagle i niespodziewanie odszedł
ś+p
Włodzimierz Kolat
Prezydent Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Członek Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług,
zawsze zaangażowany w sprawy przedsiębiorców.
Pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek uczynny i serdeczny
naszym członkom i naszej organizacji.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
Prezes, zarząd oraz członkowie
Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług
Z głębokim smutkiem żegnamy
Włodzimierza Kolata
Założyciela i wieloletniego Prezydenta
Wielkopolskiej Izby Turystycznej
– partnera Targów Tour Salon
organizowanych na terenie
Międzynarodowych Targów Poznańskich,
zasłużonego w propagowaniu turystyki w regionie,
pełnego pasji, twórczego zapału i zaangażowania
w pracę na rzecz rozwoju branży turystycznej w Polsce.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd oraz Pracownicy Grupy MTP
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Włodzimierza Kolata
Prezydenta Wielkopolskiej Izby Turystycznej
w Poznaniu,
Człowieka oddanego i zasłużonego
dla turystyki w Wielkopolsce.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
prezes Tomasz Wiktor, członkowie Zarządu
oraz pracownicy biura
Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej
Ze smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Włodzimierza Kolata
Prezydenta Wielkopolskiej Izby Turystycznej
wyróżnionego Odznaką Honorową
„Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”
za zaangażowanie, oddanie i pracę
dla rozwoju wielkopolskiej turystyki.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy współczucia
składa
Marek Woźniak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia