Szczepan Szczech

This was published in the following publications on 31.07.2020:
Nowosci

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 30 lipca 2020 roku odszedł od nas
nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś

ś+p
Szczepan Szczech

lekarz weterynarii
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę,
1 sierpnia 2020 roku o godz. 13.00 pożegnaniem Zmarłego w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
O godz. 13.30 w kościele zostanie odprawiona
Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym
przy ul. Gałczyńskiego (róg ul. Morcinka i ul. Sportowej).
Pogrążona w smutku

RODZINABus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Właśnie odkryłam, że ten wspaniały lekarz, cudowny człowiek nie żyje!!!! Brak mi słów!!!! Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia!!!! Nigdy nie zrozumiem dlaczego tacy ludzie muszą odchodzić tak wcześnie!!!!!!!

Urszula Gehrke(Kalembka)


5yrs

Niepowetowana strata, żal i niedowierzanie. Wiele lat owocnej współpracy z bardzo pozytywnym i miłym człowiekiem ginie bezpowrotnie...

Bartłomiej


5yrs

brak słów, wielki smutek. wiedza, empatia, takt, wielkie serce - właśnie takiego Pana Doktora Szczepana będzie nam bardzo brakowało. wyrazy współczucia dla Rodziny.

Asia&Adam


5yrs

Wielka strata dla nas i naszych zwierzaków. RiP

Fifi


5yrs

Image chosen by user
Dla mnie to był wielki zaszczyt spotkać tak wspaniałego człowieka, móc leczyć u Doktora mojego największego przyjaciela. Pan Doktor był niezastąpiony.Nasz świat już nie będzie taki sam. Chce krzyczeć dlaczego odszedł tak dobry,ciepły, wyrozumiały, kochany człowiek.

Bąbel


5yrs

Image chosen by user
To niepowetowana strata. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w spokoju.

Marek


5yrs

Image chosen by user
Wspaniały Lekarz. Cudowny Człowiek. Dziękujemy za wszystko. Odpoczywaj w pokoju Panie Doktorze.

Katarzyna


5yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię...A minęło dopiero 2 dni. Wchodzilam nawet jak szłam po zakupy. Byleby pogadać i pośmiać się. Kochamy pana .. W sercu dziura. Do końca zycia

Jola


5yrs

Image chosen by user
Kochaliśmy Pana wszyscy. Zwierzatka ktore pan leczyl i my... wlasciciele.. to szok. Szok i niedowierzanie..​koc​halismy pana bardzo!!!wchodzilam do pana nawet wtedy gdy szlam na spacer z psem... dla nas to wielka tragedia..

Oddana pacjentka z pieskiem


5yrs

Image chosen by user
Tylu naszym pociechom zycie uratowales i do zdrowia przywracales. Swojego zycia nie uchroniles. Nigdy Cię nie zapomnimy PANIE DOKTORZE

Wdzieczna Alicja


5yrs

Kochany doktor zwierzęcych dolegliwości i ludzkich dusz Opiekuj się w niebie zwierzątkami

Aleksandra C


5yrs

Image chosen by user
Nasz najlepszy weterynarz. Kasia, moja żona płacze.

Jacek Pawlikowski, Kasia Pawlikowska


5yrs

Odkąd przyszłam do Pana 7 lat temu z moim małym jeszcze wtedy kotkiem, wiedziałam, że nie będę już szukać nikogo innego. Miał Pan niezwykłe serce do zwierząt, czułość, zawsze był Pan dla nich i dla nas - opiekunów. Potrafił uspokoić, na wszystko znalazł sposób, zawsze wyleczył. Nie mogę w w to uwierzyć. Wyrazy współczucia dla rodziny...

Monika


5yrs

Zegnaj,bedziesz zawsze w mojej pamieci,bardzo bedzie brakowalo mi takiego Czlowieka jak Ty.

Ewa Stodolna


5yrs

Wiadomość o śmierci wspaniałego człowieka i weterynarza pogrążyła nas w głębokim smutku. Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ewa i Mariusz Wojtuś


5yrs

Image chosen by user
Serce Pęka z bólu. Kochany Panie Doktorze, dziękujemy za wszystko. Będzie Pana strasznie brakować!

Barbara Lipińska


5yrs

Bardzo, bardzo mi przykro. Cudowny lekarz i człowiek!!!

Basia


5yrs

Image chosen by user
Wielkie niedowierzanie, spoczywaj w pokoju doktorze

Klient Wielka Nieszawka


5yrs

Image chosen by user
Panie Doktorze jeszcze w ten poniedziałek przyjechał Pan z wizytą do mojego psa Reksa.Jak zwykle pomógł Pan,.Uzgadnialiśmy sposób dalszego leczenia.Gdyby nie Pan mój pies dawno by już nie żył.Nie mogę pogodzić się z myślą ,że taki DOBRY CZŁOWIEK odszedł, taki fantastyczny LEKARZ nas zostawił.​Niepowetow​ana strata.Proszę odpoczywać w Bogu.

Ewa Dziedzic Balewska


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Cherrek


5yrs

To był wspaniały człowiek i weterynarz .spoczywaj w pokoju doktorze ,dobrzy ludzie zawsze nas szybko opuszczaja

Anegelika


5yrs

Wspaniały weterynarz, we wtorek jeszcze bylam u doktora. Spoczywaj w pokoju. Będzie mi go bardzo brakowało

Ania


5yrs

Jest mi niezmiernie przykro, tak jakby odszedł ktoś bliski. Ogromnie szanowałem Pana Doktora. R.I.P.

Piotr M.


5yrs

Bardzo bolesna wiadomość.Płaczę , nie mogę uwierzyć.

Hanna Jankowska


5yrs

End of content

No more pages to load