Gabriel Andrzej Tarkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2011
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tutulku kocham cię i tęsknię mama


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
spoczywaj w pokoju Aniołku-​dziadkPatii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
w modlitwie i pamięci-​dziadkowie Patii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Braciszku bardzo tęsknimy siostry Dorota ,Kamila ,Julia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Pokoju Aniołku...​Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gabrielku dla innych byłeś cząstką świata , dla nas byłeś i jesteś CAŁYM ŚWIATEM.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny Odpoczynek..​.Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
M. M. Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja Pamięć...​Nowacka L.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzień zaduszny...</p> <p><br /><strong>Takie ciche, ciche święto,<br />Rozjarzone świeczkami,<br />Dzień, w którym serce pozdrawia,<br />Pamięta<br />Tych, co rozstali się z nami.<br />Święto rozsnute mgliście<br />Nad jesiennym, zadumanym światem,<br />Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą,<br />Zmiotą z grobu zeschłe liście,<br />Położą kwiatek.</strong></p> <p>Dla Ciebie Aniołku Moja Pamięć...Nowacka L.</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KLUSKU TĘSKNIMY ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Klusku nasz Kochany tak nam ciebie brak


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Syneczku bardzo tęsknimy za Tobą <3


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołku spoczywaj w pokoju-​dziadk.Patii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
modlitwa i pamięć-​dziadk Patii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>15 październik – dzień pamięci dzieci zmarłych</p> <p>Międzynarodowy Dzień Dziecka Utraconego przypomina nam o tragedii, jaką przeżyliśmy. Ja sama, okaleczona utratą swojego dziecka, wciąż nie umiem nazwać swoich uczuć.</p> <p>Prosząc o szczęście wieczne dla Utraconych Dzieci zapalę dziś szczególne światełka.</p> <p>I pomodlę się w intencji rodziców wszystkich Utraconych Dzieci, by utwierdzili się w przekonaniu, że Dziecko, które opłakują, ogarnia ojcowska miłość Boga Stwórcy.</p> <p>I poproszę też o umocnienie w wierze, łaskę pocieszenia i dobre przeżycie tego trudnego doświadczenia.</p> <p>Wspominając Was i z myślą o Was, baloniki do nieba poślę w samo południe.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p> <p>*</p> <p><em>Panie, Ty znasz moje serce.</em></p> <p><em>Wiesz, jak kocham swoje dziecko</em></p> <p><em>i jak mi go bardzo brakuje.</em></p> <p><em>Proszę, przygarnij je do serca Twojego</em></p> <p><em>przyjmij w swoje ramiona.</em></p> <p><em>Ty czynisz wszystko nowe.</em></p> <p><em>Utul żal i otrzyj łzy.</em></p> <p><em>Przymnóż, proszę wiary i dawaj nadzieję,</em></p> <p><em>że zamieszkamy z Tobą </em></p> <p><em>w Świętym Miejscu na wieki.</em></p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołkowi światełka pamięci-​dziadkowie Patii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia