Gabriel Andrzej Tarkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2011
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętamy w modlitwie-​d​zPatii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama i tata śp bartka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś... w nie zapomnieniu...</p> <p>Najpiękniejszą rzeczą, jaką można ofiarować komuś, to pomyśleć o nim. Wystarczy myśl, by być blisko. Nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli.</p> <p>Wyjeżdżam na bardzo długo, ale pamiętam i pamiętać będę zawsze o Tobie. A na czas mojej nieobecności zostawiam wiele światełek swojej pamięci. Niech ich płomyki rozświetlają Tobie drogę w Wieczności. I niech palą się aż do mojego powrotu.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dlaczego?kto mi na to odpowie?


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHAM CIĘ SZKRABIE S.DOROTA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHAM CIĘ SZKRABIE S.KAMILA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHAM CIĘ BRACISZKU S.JULEŃKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA NAS BYŁEŚ CAŁYM ŚWIATEM


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GABRYNIU. KOCHAMY CIĘ ANIOŁKU.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Śmierć stanęła na Jego drodze nagle i niespodziewanie...</p> <p><em><strong>Nie rozumiem</strong></em></p> <p>Panie, kto zrozumie Ciebie...</p> <p>Wszak zamknąłeś swoje Serce</p> <p>W piersiach rodziców dziecka</p> <p>I nauczyłeś ich kochać...</p> <p>Nie dziw się, że teraz płaczą,</p> <p>Bo nie przeczuwali,</p> <p>Że tak szybko wróci do Ciebie,</p> <p>A oni zostaną sami ...</p> <p>Proszę, daj im nadzieję,</p> <p>Która jak balsam</p> <p>Zagoi duchowe rany</p> <p>I pozwoli dalej żyć...</p> <p>Jeśli nauczyłeś kochać bliskich,</p> <p>To daj również siłę,</p> <p>Aby się z nimi rozstać</p> <p>I zaufać, że dobrze im u Ciebie...</p> <p><em>(Ks. Lucjan Szczepaniak SCJ, </em>„Bo byłem chory… Poezje szpitalne”<em>)</em></p> <p>*</p> <p>Wasz Syn i Wasza Miłość...</p> <p>Moja pamięć i mój smutek...</p> <p>DLA GABRIELKA...</p> <p>Białe róże i światełko pamięci w 3 ROCZNICĘ śmierci Małego Dzielnego Rycerza</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA NAS BYŁEŚ CAŁYM ŚWIATEM


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia