Agnieszka Ferenc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2020
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2020
Dziennik Łódzki
„Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych”
Ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Agnieszki Ferenc
Wieloletniej Pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Dobrego człowieka, niezwykle lubianego i zasłużonego.
Dzień Jej odejścia napełnił nasze serca bólem i smutkiem.
Cześć Jej pamięci
Łącząc się z Rodziną w żałobie
składamy szczere wyrazy żalu i smutku po stracie
Żony i Mamy
Kadra Kierownicza
oraz
Koleżanki i Koledzy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi
„Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,
a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami”
Rodzinie
ś+p
Agnieszki Ferenc
wieloletniej Pracownicy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi
wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy
składają
byli Komendanci Wojewódzcy Policji w Łodzi
nadinsp. w st. spocz. Dariusz Banachowicz
nadinsp. w st. spocz. Tadeusz Ławniczak
nadinsp. w st. spocz. Jacek Staniecki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Aleksandra Szwed
6 l
Sekcja Dyżurnych KWP w Łodzi
6 l
Monika i Leszek Rejczak
6 l
Asia Maćkowiak
6 l
Wyrazy współczucia
6 l