Agnieszka Ferenc

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2020
Dziennik Łódzki

„Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych”
Ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani
Agnieszki Ferenc

Wieloletniej Pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Dobrego człowieka, niezwykle lubianego i zasłużonego.
Dzień Jej odejścia napełnił nasze serca bólem i smutkiem.
Cześć Jej pamięci

Łącząc się z Rodziną w żałobie
składamy szczere wyrazy żalu i smutku po stracie
Żony i Mamy

Kadra Kierownicza
oraz
Koleżanki i Koledzy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Plaża

„Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,
a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami”
Rodzinie

ś+p
Agnieszki Ferenc

wieloletniej Pracownicy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy
składają
byli Komendanci Wojewódzcy Policji w Łodzi
nadinsp. w st. spocz. Dariusz Banachowicz
nadinsp. w st. spocz. Tadeusz Ławniczak
nadinsp. w st. spocz. Jacek Staniecki

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Kochać Ciebie było łatwo, zapomnieć niemożliwe. Byłaś naszego życia rodzinnego ozdobą i dobrą częścią tego świata. Kocham i będę tęsknić Siostra Ola z rodziną

Aleksandra Szwed


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyłączamy sie do tak smutnej chwili.... Agnieszko byłaś wśród nas..... spoczywaj w pokoju.....brak słów..... na zawsze pozostaniesz w naszych sercach ......

Sekcja Dyżurnych KWP w Łodzi


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko to zrozumieć i się z tym pogodzić, że ktoś tak dobry i życzliwy odszedł. Boli strasznie. Natalko i Darku składamy na Wasze ręce kondolencje.

Monika i Leszek Rejczak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno uwierzyć.Dotkliwie boli odejście tak ciepłej ,serdecznej Osoby.Całym sercem łączę się w bólu z Najbliższymi Agnieszki.

Asia Maćkowiak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w pamięci wszystkich, których spotkałaś na swojej drodze. Wczoraj odeszła wspaniała, pełna ciepła i życzliwości osoba. Przemierzaj Agnieszko szlaki natury, miej w opiece swojego Męża i Córkę. Czuwaj nad nami i do zobaczenia tam na górze.

Wyrazy współczucia


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia