Agnieszka Ferenc

This was published in the following publications on 03.04.2020:
Dziennik Łódzki

„Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych”
Ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani
Agnieszki Ferenc

Wieloletniej Pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Dobrego człowieka, niezwykle lubianego i zasłużonego.
Dzień Jej odejścia napełnił nasze serca bólem i smutkiem.
Cześć Jej pamięci

Łącząc się z Rodziną w żałobie
składamy szczere wyrazy żalu i smutku po stracie
Żony i Mamy

Kadra Kierownicza
oraz
Koleżanki i Koledzy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Beach

„Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,
a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami”
Rodzinie

ś+p
Agnieszki Ferenc

wieloletniej Pracownicy
Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy
składają
byli Komendanci Wojewódzcy Policji w Łodzi
nadinsp. w st. spocz. Dariusz Banachowicz
nadinsp. w st. spocz. Tadeusz Ławniczak
nadinsp. w st. spocz. Jacek Staniecki

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Kochać Ciebie było łatwo, zapomnieć niemożliwe. Byłaś naszego życia rodzinnego ozdobą i dobrą częścią tego świata. Kocham i będę tęsknić Siostra Ola z rodziną

Aleksandra Szwed


6yrs

Image chosen by user
Przyłączamy sie do tak smutnej chwili.... Agnieszko byłaś wśród nas..... spoczywaj w pokoju.....brak słów..... na zawsze pozostaniesz w naszych sercach ......

Sekcja Dyżurnych KWP w Łodzi


6yrs

Image chosen by user
Ciężko to zrozumieć i się z tym pogodzić, że ktoś tak dobry i życzliwy odszedł. Boli strasznie. Natalko i Darku składamy na Wasze ręce kondolencje.

Monika i Leszek Rejczak


6yrs

Image chosen by user
Trudno uwierzyć.Dotkliwie boli odejście tak ciepłej ,serdecznej Osoby.Całym sercem łączę się w bólu z Najbliższymi Agnieszki.

Asia Maćkowiak


6yrs

Image chosen by user
Na zawsze w pamięci wszystkich, których spotkałaś na swojej drodze. Wczoraj odeszła wspaniała, pełna ciepła i życzliwości osoba. Przemierzaj Agnieszko szlaki natury, miej w opiece swojego Męża i Córkę. Czuwaj nad nami i do zobaczenia tam na górze.

Wyrazy współczucia


6yrs

End of content

No more pages to load