Waldemar Szkiela

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2019
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie mogę się podnieść,nie mogę znieść bólu....czas,który upływa nie jest w stanie złagodzić mojej tęsknoty

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nieuleczalny jest mój ból mój kochany braciszku....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są rany,które nigdy się nie zabliżnią,są łzy,które nigdy nie wyschną

Danuta WOJCICKA/SZKIELA/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łzy płyną,bo moje serce nie może znieść bólu

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Takie wygląda moje serce,odkąd Ciebie nie ma moj kochany braciszku

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dziesiąty miesiąc bólu,wspomnień i wciąż płynących łez

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NIKT NIGDY NIE UKOI MEGO BÓLU TO TWOJEJ STRACIE !!!! CIERPIE STRASZLIWIE ,NIC MNIE NIE CIASZY,NIC NIE JEST JUZ TAKIE SAMO !! MOŻE BYŁOBY MI ŁATWIEJ,GDYBYM DOŁĄCZYŁA DO CIEBIE ????

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija 9 miesięcy,strasznych,​​bolących ,cierpiących. Nie ma Ciebie - nie ma i już nie będzie !!!??? Jak znieść tę pustkę ??!!! Nie wiem,nie radzę sobie !! Jest mi bardzo ciężko.....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno mi żyć bez Ciebie,usta juz nie mówią nic,moje łzy mówią wszystko mój kochany,​niezapomnia​ny braciszku. Gdybyś Ty wiedział jak mi tęskno za Tobą... gdybys wiedział,może przyśniłbyś mi sie chociaż raz,chociaz raz jedyny

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dniu TWOICH IMIENIN podarowałam Ci wiosenne kwiatki .Nich Ci świeci słoneczko,śpiewają ptaszki ,niech gałązki kwitnące lekko kołysze wiatr. Mnie już nic nie cieszy,odkąd Ciebie nie ma

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje serce pękło,i nigdy nie wróci do normalności !!! Żebyś Ty wiedział,żebyś wiedział mój kochany braciszku jak ja tęsknię za Tobą !!! A może Ty wiesz, może czujesz ????IIII

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje usta juz nie mówią nic,za to moje łzy mówią wszystko !!! TESKNIĘ !!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
8 miesięcy juz Ciebie nie ma !!! 8 miesięcy opłakuję Ciebie !!! Płakać będę do końca życia !!!! I nigdy nie zabraknie mi łez

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdybyś żył,gdybyś był....dzisiaj zadzwoniłbyś do mnie !!! Twój telefon milczy,ale wiem,że pamiętasz mnie, tam gdzieś wysoko,gdzie nie czujesz juz bólu,lęku i strachu.

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łzy, to słowa których serce nie potrafi wypowiedzieć.Smutno,​​bardzo mi smutno braciszku !!! Juz drugie Swięta bez Ciebie...dusza strasznie cierpi

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś ...na wieczny sen,na cichy sen i juz nie czujesz moich ciężkich łez,co płyną tu po Tobie

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nauczyłam sie płakać w myślach...tak nie muszę się nikomu tłumaczyć.Cięzko mi bardzo,cięzko mi potwornie mój kochany braciszku ...

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
7 MIESIECY TEMU STAŁAM PRZY TOBIE.CZUWAŁAM PRZY TOBIE ,PRISIŁAM BOGA,ZEBY POZWOLIŁ CI ZYC ...ALE ON NIE USŁUCHAŁ......MAM ZAL,MAM PRETENSJĘ ...WYKRZYCZE MU TO,KIEDY STANE PRZED NIM !!!!!!!!!!!!!!! TO NIESPRAWIEDLIWE ,,,A MÓWIA ZE BÓG JEST MIŁOSIERNY I SPRAWIEDLIWY!!! JAK JA MAM W TO UWIERZYĆ ?? NO JAK ??? WŁASNIE TY POWINIENES ZYĆ !!! DLA MNIE DLA WSZYSTKICH,KTÓRZY CIĘ TAK MOCMO KOCHALI MO KOCHANY BRACISZKU …

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć,wciąż brakuje mi Ciebie ukochany mój braciszku …..

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje serce pękło 21.08.2019 o godz.21,10 Runęło moje życie,dla mnie runął cały swiat....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
łzy wciąż płyną,bo serce moje wciąż nie może znieść bólu

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są rany,które nigdy się nie goją,sa ślady łez,które nigdy nie wyschną

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
zeby łzy mogły wskrzeszać,...byłbyś z nami

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dzisiaj zadzwonibłys,...…..​​wierze,ze slesz mi zyczenia prosto z Nieba

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia